Zarząd

Zarząd Związku

Przewodniczący – Arkadiusz Poborski

kontakt do biura: 32-08 /091 3 17 32 08/

tel.kom. 887 744 699

@mail: zzprc@zchpolice.com


Wiceprzewodniczący:

Małgorzata Czyżewska

Kontakt do biura 32-08

Tel. kom. 887 744 454


Roman Bieniek

Kontakt do biura 32-08

Tel 500 344309




Henryk Barański

Tel kom 510060663


Łukasiak Tomasz

Tel kom 664733774

Komisja Rewizyjna


Przewodniczący – Andrzej Biernacki 
tel.kom. 603918600

Wiceprzewodnicząca – Dominika Gadyńska 
tel.kom. 887 312 542

Członek - Dorota Radomska

Członek - Marcin    Świtkowski

Członek - Margareta   Łaskawiec


Wydziałowe Organizacje Związkowe


Administracja

Przewodnicząca – Małgorzata Czyżewska 
Tel. kom. 887 744 454

Wiceprzewodnicząca – Weronika Przybylak  
tel. kom. 693943073


Departament Bezpieczeństwa Technicznego


Zakładowa Straż Pożarna

Przewodniczący – Marcin Owczarczyk tel. 
40-40 tel.kom. 602 620 826

Wiceprzewodniczący – Stanisław Żabka 
tel. kom. 604191279

GRUPA AZOTY POLYOLEFINS S.A

Przewodniczący CHYŻEWSKI Marcin

Tel kom.

694 151 911

Wiceprzewodniczący JASKÓŁOWSKI Jakub

Tel kom.

698 669 651

Centrum Analiz Laboratoryjnych


Dział Kontroli Jakości JPF I

Przewodnicząca – Dominika Gadyńska brygada E 
tel. 42-43 tel.kom 887 312 542

Wiceprzewodnicząca – Dorota Radomska brygada E 
tel. 42-43


Dział Kontroli Jakości JFA II

Przewodnicząca – Anna Pilecka tel. kom. 668403888

Wiceprzewodnicząca – Alicja Kurzawińska


Centrum Energetyki


Wydział Elektrociepłowni

Przewodniczący – Dariusz Tyszko brygada D 
tel. 34-57 tel.kom. 889 131 192

Wiceprzewodniczący – Robert Brusanowski 
tel. kom. 501818251


Centrum Infrastruktury


Wydział Gospodarki Wodnej

Przewodniczący – Henryk Barański brygada C 
tel. 30-68 tel.kom. 510 060 663

Wiceprzewodniczący – Andrzej Biernacki brygada E 
tel. 30-68 tel.kom 603 918 600


Wydział Składowisk

Przewodniczący – Władysław Wilk tel. kom.  888727657

Wiceprzewodniczący – Łukasz Chamuczynski 
tel. Kom. 510163209



Centrum Logistyki


Wydział Pakowni LP1

Przewodniczący – Radosław Łój brygada A 
tel. 49-09 tel.kom. 601 283 607

Wiceprzewodnicząca – Krystyna Krzepina brygada D 
tel. 45-12 tel.kom. 695 311 866


Wydział Pakowni LP2

Przewodniczący – Sławomir Suchojad brygada C 
tel. 10-04 tel.kom. 603 279 026

Wiceprzewodniczący – Marek Kuczyński brygada D 
tel. 10-04


Wydział Transportu Wodnego

Przewodniczący – Arkadiusz Poborski 
tel. 32-08 tel.kom 887 744 699

Wiceprzewodniczący – Mirosław Malicki brygada A 
tel. 43-76 tel.kom. 668 859 760


Jednostka Biznesowa Nawozy


Wydział Kwasu Fosforowego

Przewodniczący – Rafał Szykanowski tel. kom. 508106280

Wiceprzewodniczący – Bohdan Pawłowski



Wydział Nawozów PN1 PN 2 PN 4

Przewodniczący - Grzegorz Zakrzewski brygada A 
tel 16-92 tel.kom 888 669 906

Wiceprzewodniczący – Paweł Kurzawa brygada D 
tel. 16-92 tel.kom. 794 361 172


Wydział Nawozów PN3

Przewodniczący – Szymański Marek tel. kom. 668609024

Wiceprzewodniczący – Jacek Żyłowski brygada B 
tel. 33-59 tel.kom. 600 273 245


Wydział Kwasu Siarkowego

Przewodniczący – Tomasz Łukasiak  tel. kom. 664733774

Wiceprzewodniczący – Robert Kosecki tel. kom. 600031344



Jednostka Biznesowa Nitro


Wydział Syntezy Amoniaku

Przewodniczący – Roman Bieniek brygada D 
tel. 36-30 tel.kom 500 344 309


Wydział Przygotowania Gazu

Wiceprzewodniczący – Wiesław Dobrowolski brygada E 
tel. 11-68, 12-00 tel.kom. 609 123 454


Wydział Syntezy Mocznika

PrzewodniczącyWiceprzewodniczący- Bućko Bartosz brygada B 
tel 35-58 tel.kom. 507 548 369


Wydział Stokażu Amoniaku

Przewodniczący – Sławomir Szostak brygada A 
tel 16-94, 34-53 tel.kom. 517 509 778

Wiceprzewodniczący – Włodzimierz Tomczak brygada B 
tel 16-94, 34-53


Jednostka Biznesowa Pigmenty


Przewodniczący – Roman Murawski brygada B 
tel.kom. 601 805 655

Wiceprzewodniczący – Jerzy Marosek tel.48-97 
tel.kom. 698 098 626


„TRANSTECH”

 Przewodniczący – Mirosław Latosiński tel. kom. 509695290

Wiceprzewodniczący – Hubert Dąbski tel. kom. 602705152


 GA "KOLTAR"

Przewodniczący – Marcin Świtkowski  Tel. kom. 666044532

Wiceprzewodnicząca – Agnieszka Szykołowska Tel. kom. 508137605


"Grupa Azoty Police Serwis"

Przewodniczący – Ryszard Cieloszyk tel. kom. 604889316

Wiceprzewodniczący – Piotr Umiński tel. kom. 792233019



„MEDIKA”

Przewodnicząca – Jolanta Siemianowska tel.kom. 600 345 011

Wiceprzewodnicząca – Monika Kędzierska  tel. kom. 516935808


„ZOiSOK” (Leśno Górne)


Przewodniczący – Piotr Waszkiewicz Tel. kom. 698867625