Zarząd

Zarząd Związku

Przewodniczący – Arkadiusz Poborski

kontakt do biura: 32-08 /091 3 17 32 08/

tel.kom. 887 744 699

@mail: zzprc@zchpolice.com


Wiceprzewodniczący:

Małgorzata Czyżewska

Kontakt do biura 32-08

Tel. kom. 887 744 454


Roman Bieniek

Kontakt do biura 32-08

Tel 500 344309




Henryk Barański

Tel kom 510060663


Łukasiak Tomasz

Tel kom 664733774

Komisja Rewizyjna


Przewodniczący – Andrzej Biernacki 
tel.kom. 603918600

Wiceprzewodnicząca – Dominika Gadyńska 
tel.kom. 887 312 542

Członek - Dorota Radomska

Członek - Marcin    Świtkowski

Członek - Margareta   Łaskawiec


Wydziałowe Organizacje Związkowe


Administracja

Przewodnicząca – Małgorzata Czyżewska 
Tel. kom. 887 744 454

Wiceprzewodnicząca – Weronika Przybylak  
tel. kom. 693943073


Departament Bezpieczeństwa Technicznego


Zakładowa Straż Pożarna

Przewodniczący – Marcin Owczarczyk tel. 
40-40 tel.kom. 602 620 826

Wiceprzewodniczący – Stanisław Żabka 
tel. kom. 604191279


Centrum Analiz Laboratoryjnych


Dział Kontroli Jakości JPF I

Przewodnicząca – Dominika Gadyńska brygada E 
tel. 42-43 tel.kom 887 312 542

Wiceprzewodnicząca – Dorota Radomska brygada E 
tel. 42-43


Dział Kontroli Jakości JFA II

Przewodnicząca – Anna Pilecka tel. kom. 668403888

Wiceprzewodnicząca – Alicja Kurzawińska


Centrum Energetyki


Wydział Elektrociepłowni

Przewodniczący – Dariusz Tyszko brygada D 
tel. 34-57 tel.kom. 889 131 192

Wiceprzewodniczący – Robert Brusanowski 
tel. kom. 501818251


Centrum Infrastruktury


Wydział Gospodarki Wodnej

Przewodniczący – Henryk Barański brygada C 
tel. 30-68 tel.kom. 510 060 663

Wiceprzewodniczący – Andrzej Biernacki brygada E 
tel. 30-68 tel.kom 603 918 600


Wydział Składowisk

Przewodniczący – Władysław Wilk tel. kom.  888727657

Wiceprzewodniczący – Łukasz Chamuczynski 
tel. Kom. 510163209



Centrum Logistyki


Wydział Pakowni LP1

Przewodniczący – Radosław Łój brygada A 
tel. 49-09 tel.kom. 601 283 607

Wiceprzewodnicząca – Krystyna Krzepina brygada D 
tel. 45-12 tel.kom. 695 311 866


Wydział Pakowni LP2

Przewodniczący – Sławomir Suchojad brygada C 
tel. 10-04 tel.kom. 603 279 026

Wiceprzewodniczący – Marek Kuczyński brygada D 
tel. 10-04


Wydział Transportu Wodnego

Przewodniczący – Arkadiusz Poborski 
tel. 32-08 tel.kom 887 744 699

Wiceprzewodniczący – Mirosław Malicki brygada A 
tel. 43-76 tel.kom. 668 859 760


Jednostka Biznesowa Nawozy


Wydział Kwasu Fosforowego

Przewodniczący – Rafał Szykanowski tel. kom. 508106280

Wiceprzewodniczący – Bohdan Pawłowski



Wydział Nawozów PN1 PN 2 PN 4

Przewodniczący - Grzegorz Zakrzewski brygada A 
tel 16-92 tel.kom 888 669 906

Wiceprzewodniczący – Paweł Kurzawa brygada D 
tel. 16-92 tel.kom. 794 361 172


Wydział Nawozów PN3

Przewodniczący – Szymański Marek tel. kom. 668609024

Wiceprzewodniczący – Jacek Żyłowski brygada B 
tel. 33-59 tel.kom. 600 273 245


Wydział Kwasu Siarkowego

Przewodniczący – Tomasz Łukasiak  tel. kom. 664733774

Wiceprzewodniczący – Robert Kosecki tel. kom. 600031344



Jednostka Biznesowa Nitro


Wydział Syntezy Amoniaku

Przewodniczący – Roman Bieniek brygada D 
tel. 36-30 tel.kom 500 344 309


Wydział Przygotowania Gazu

Wiceprzewodniczący – Wiesław Dobrowolski brygada E 
tel. 11-68, 12-00 tel.kom. 609 123 454


Wydział Syntezy Mocznika

PrzewodniczącyWiceprzewodniczący- Bućko Bartosz brygada B 
tel 35-58 tel.kom. 507 548 369


Wydział Stokażu Amoniaku

Przewodniczący – Sławomir Szostak brygada A 
tel 16-94, 34-53 tel.kom. 517 509 778

Wiceprzewodniczący – Włodzimierz Tomczak brygada B 
tel 16-94, 34-53


Jednostka Biznesowa Pigmenty


Przewodniczący – Roman Murawski brygada B 
tel.kom. 601 805 655

Wiceprzewodniczący – Jerzy Marosek tel.48-97 
tel.kom. 698 098 626


„TRANSTECH”

 Przewodniczący – Mirosław Latosiński tel. kom. 509695290

Wiceprzewodniczący – Hubert Dąbski tel. kom. 602705152


 GA "KOLTAR"

Przewodniczący – Marcin Świtkowski  Tel. kom. 666044532

Wiceprzewodnicząca – Agnieszka Szykołowska Tel. kom. 508137605


"Grupa Azoty Police Serwis"

Przewodniczący – Ryszard Cieloszyk tel. kom. 604889316

Wiceprzewodniczący – Piotr Umiński tel. kom. 792233019



„MEDIKA”

Przewodnicząca – Jolanta Siemianowska tel.kom. 600 345 011

Wiceprzewodnicząca – Monika Kędzierska  tel. kom. 516935808


„ZOiSOK” (Leśno Górne)


Przewodniczący – Piotr Waszkiewicz Tel. kom. 698867625